Color Club's - Ulubiona flanela #VeganManiMonday

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę zarobić niewielką prowizję.

Jesień jest tutaj!!! Uwielbiam dobrą jesienną paletę kolorów i nie mogłam się oprzeć temu wspaniałemu kolorowi lakieru do paznokci od Color Club, odpowiednio nazwanemu Favorite Flannel!

Favorite Flannel jest częścią kolekcji Color Club "Cabin Fever" z 2015 roku. Wszystkie lakiery do paznokci Color Club są cruelty-free i wegańskie.

Jaki to kolor? Opisywany jako głęboki koral, co jest bardzo trafne. Jest to kolor pomarańczowo-czerwony. W butelce wygląda bardzo pomarańczowo, ale fotografuje i nakłada się bardziej czerwono.

Co mi się w nim podoba? Sam kolor jest po prostu oszałamiający. To taki ładny kolor na jesień i jako ktoś, kto nie lubi często nosić pomarańczowego lub czerwonego lakieru do paznokci, naprawdę lubię ten głęboki koralowy kolor na moich paznokciach. Bardzo nadaje się do noszenia. Formuła jest kryjąca i nakłada się równomiernie. Ja mam na sobie 2 warstwy.

Pędzle Color Club są trochę większe niż inne lakiery do paznokci w moim stashu, więc to jest coś, co należy mieć na uwadze, jeśli nie lubisz większego pędzla.

Ile to jest? Dostałem mój za 3,99 CAD w Winners.

Gdzie go kupić? Dostępny online na Amazon.