Najczystszy lakier do paznokci na rynku - Sienna Byron Bay

Ten post może zawierać linki partnerskie, dzięki którym bez dodatkowych kosztów mogę otrzymać niewielką prowizję.

W tym tygodniu w ramach Vegan Mani Monday wypróbuję i porównam 3 kolejne lakiery do paznokci Sienna Byron Bay w kolorach Harmony, Blossom i Love.

Wcześniej recenzowałam wegańskie i nietoksyczne lakiery do paznokci Sienna Byron Bay, o których możesz przeczytać więcej tutaj.

To, co absolutnie uwielbiam w lakierach do paznokci Sienna Byron Bay, to fakt, że mają one jedną z najczystszych dostępnych formuł lakierów do paznokci! Są również mocno zaangażowani w produkcję bezpieczniejszych i nietoksycznych produktów oraz są tak przyjaźni dla środowiska, jak to tylko możliwe.

Od ich charakterystycznych drewnianych nasadek wykonanych z lokalnego, nierodzimego, zrównoważonego drewna, zamiast ogólnych plastikowych nasadek na lakier do paznokci, po oddychającą i przepuszczającą wodę formułę 7-free, która jest całkowicie wyprodukowana w Australii!

Ponadto lakiery do paznokci Sienna Byron Bay są certyfikowane jako wegańskie i wolne od okrucieństwa, co oznacza, że żadna z ich formuł nie jest testowana na zwierzętach ani nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (takich jak rybie łuski, obrzydliwe!).

Recenzja lakieru do paznokci Sienna Byron Bay

W porządku, przejdźmy do próbek pięknych lakierów do paznokci Sienna Byron Bay w kolorach Harmony, Blossom i Love.

Harmony - Sienna Byron Bay ($25)

Harmony jest opisywany jako pastelowy tropikalny brzoskwiniowy lakier do paznokci o kremowym wykończeniu

Jak na tak jasny kolor lakieru do paznokci, Harmony był zaskakująco bardzo napigmentowany i wymagał tylko 2 równych warstw. To wspaniała tropikalna brzoskwinia, idealna na letnie wakacje lub pobyt!


Blossom - Sienna Byron Bay (25 USD)

Blossom opisywany jest jako różowy lakier do paznokci w średnim odcieniu z kremowym wykończeniem

Był to w rzeczywistości najgęstszy lakier do paznokci w porównaniu do wszystkich innych kolorów Sienna Byron Bay, które wypróbowałam wcześniej. Niezwykle napigmentowany, prawdopodobnie wystarczy jedna warstwa, ale ja nałożyłam 2 warstwy. Ten różany kolor jest WSZĘDZIE. Zakochałam się!!! ?


Love - Sienna Byron Bay ($25)

Love jest opisywany jako różowy lakier do paznokci Flamingo z odrobiną złotego brokatu.

Nigdy wcześniej nie widziałam lakieru do paznokci w takim kolorze! Piękny pigment, jasny chłodny odcień różu, w którym widać odrobinę złotego brokatu. Nałożyłam 2 równe warstwy.


Który z tych kolorów lakieru do paznokci jest Twoim ulubionym?