Letnie marzenia z Vegan Cuts Makeup Box (bez okrucieństwa)

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Wzywam wszystkich miłośników makijażu i zwierząt! Musisz zdobyć sezonowe, wolne od okrucieństwa i wegańskie pudełko do makijażu Vegan Cut!!!

Jest pełen niesamowitych, wolnych od zwierząt dobroci, dzięki którym poczujesz się jak Boże Narodzenie w lipcu! Odkryj nowy i ekscytujący makijaż od marek, które nie testują na zwierzętach i produkty, które nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, a wszystko to dostarczane prosto pod Twoje drzwi co sezon!

Pudełko Vegan Cuts Makeup Box

Zanim przejdę do tego, co znalazło się w tym sezonie w pudełku do makijażu Vegan Cuts, oto, co musisz wiedzieć:

  • Nie mylić z Vegan Cuts Beauty Box, który również jest świetny!
  • Makeup Box to kwartalna (nie miesięczna) subskrypcja.
  • Cena: 39,95 USD/pudełko
  • Wysyłka do USA, Kanady i za granicę
  • Wszystkie produkty do makijażu są wolne od okrucieństwa i w 100% wegańskie.
  • Zawiera ponad 4 pełnowymiarowe produkty

Pudełko Vegan Cuts Summer Makeup Box było naprawdę PAKOWANE różnymi produktami do makijażu. Pudełko zawierało eyeliner, szminkę w płynie, żel do brwi, mineralny puder do twarzy, sztuczne rzęsy, klej do rzęs i dodatkowe narzędzie kosmetyczne, poręczną pęsetę do rzęs! Całkowita wartość pudełka Vegan Cut Summer Makeup Box wynosi 125 dolarów.

Puder mineralny - Derma E (22 USD)

To już stało się częścią mojej codziennej letniej rutyny makijażowej! Niezależnie od tego, czy wychodzę po sprawunki, pobiegać, czy nad jezioro, zawsze stawiam sobie za priorytet nałożenie tego chroniącego przed słońcem pudru mineralnego i noszę go ze sobą tego lata!

Jest to lekki, półprzezroczysty puder, więc mogę go nakładać pędzlem na całą twarz lub bez makijażu.

Wegański eyeliner - Honeybee Gardens ($9)

To niesamowita kredka do oczu! Gładko się rozprowadza, jest bardzo napigmentowany, kremowy, ale nie rozmazuje się po aplikacji. Używałam go zarówno jako górnego, jak i dolnego eyelinera. I kosztuje tylko 9 dolarów! Zdecydowanie odkupię tego złego chłopca!

SU/Stain Matte Lip Stain - Au Naturale ($25)

Bardzo chciałam wypróbować tę pomadkę w płynie! Słyszałam o niej wiele dobrego i zdecydowanie mnie nie zawiodła! Jak na pomadkę w płynie, w ogóle nie wysusza ust i jest zaskakująco wygodna w noszeniu. Formuła jest gładka, lekka i długotrwała.

Otrzymałam kolor On Pointe - stonowany róż do butów baletowych.

3-częściowy zestaw do rzęs - Sarah Jean (55 USD)

Otrzymałam wolne od okrucieństwa sztuczne rzęsy Sarah Jean w kolorze SJ001, które wyglądają bardzo naturalnie. W zestawie znajduje się również charakterystyczny dla Sarah Jean bezlateksowy i hipoalergiczny klej do rzęs w przezroczystym kolorze oraz dodatkowe narzędzie kosmetyczne, poręczna pęseta.

Podoba mi się styl rzęs, są one znacznie krótsze niż te, do których jestem przyzwyczajona, ale nosiłabym je na co dzień do makijażu, ponieważ pomagają mi uzyskać pełniejsze, ale naturalnie wyglądające rzęsy. Klej do rzęs to fajna koncepcja, nakładasz klej na pasek rzęs, a także nakładasz klej bezpośrednio na prawdziwe rzęsy, tak jakbyś nakładał tusz do rzęs.

Trzeba jednak pracować szybko, ponieważ klej do rzęs staje się lepki niemal natychmiast. Trochę trudno było mi przesuwać i ustawiać rzęsy, ponieważ klej do rzęs był tak lepki, że wymaga to kilku kolejnych użyć, aby się z tym uporać. Pęseta pomaga zacisnąć i wymieszać prawdziwe rzęsy z rzęsami.

Błyszczyk i zestaw do brwi - Pacifica (14 USD)

Ma on utrwalić i zagęścić wygląd brwi, jednocześnie je odżywiając. Używałam go już wcześniej i wydaje mi się, że moje brwi są zbyt długie, więc nie utrwala ich odpowiednio. Ale powiem, że ten produkt sprawia, że moje brwi wyglądają zdrowiej, chyba stąd ta część "połysku"?

Przemyślenia końcowe

Niesamowita różnorodność i opcja wolnego od okrucieństwa i wegańskiego makijażu w tym sezonie Vegan Cuts Makeup Box. Za jedyne 39,95 USD otrzymujesz produkty o wartości 125 USD!

Moimi ulubionymi produktami były szminka w płynie, kredka do oczu i puder mineralny z filtrem SPF.

Pobierz swój Vegan Cuts Makeup Box tutaj!